چاپ

مشاوره تبلیغاتی

بازاریابی دیجیتال

برند سازی

چاپ

_

بروشور، پوستر، فلایر، کتاب، کارت ویزیت، سربرگ، کاتالوگ، سررسید، ‌کاغذ یادداشت و … محصولاتی هستند که سال ها به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده شده اند. شاید امروز به دلیل فراگیر شدن اینترنت و شبکه های اجتماعی محصولات تبلیغاتی کاغذی کمتر دیده می شوند ولی هنوز هم در برخی موارد در صورتی که به شکل صحیح طراحی وتولید شوند می توانند اثرگذاری بسیاری داشته باشند.

متخصصین چاپ ما در استودیو بینهایت همیشه با مطالعه پروژه ها و برآورد هزینه آنها به شما مشاوره های لازم در خصوص تولید اقلام مورد نظرتان را خواهند داد و برای شما مشخص خواهند کرد تا متناسب با پروژه چه نوع چاپی برای شما مناسب تر است و یا با چه تیراژی می توانید حداکثر استفاده از بودجه خود را نمایید.

بسته بندی تاثیر بسزایی در فروش محصولات دارد تا آنجایی که محصولات خوب ولی با بسته بندی بد فروش کمتری دارند نسبت به محصولاتی با کیفیت پایین تر ولی بسته بندی بهتر. خدمت دیگری که ما سال ها در آن فعالیت کرده ایم و به آن علاقمند هستیم ارائه خدمات بسته بندی می باشد که این خدمات شامل طراحی، نمونه سازی و تولید می باشد. تیم خلاق ما همیشه با درنظر گرفتن تجربه کاربری اقدام به طراحی بسته بندی های کاربردی، زیبا و هماهنگ با محصولات شما می نماید.

مزیت های خدمات چاپ و بسته بندی بینهایت

مواد اولیه درجه یک

استفاده از مواد اولیه اورجینال و درجه یک باعث می گردد محصولات تولید شده توسط استودیو بینهایت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. رنگ خوب، تصاویر واضح، ماندگاری بالا همه مواردی هستند که در صورت استفاده از مواد اولیه مرغوب امکان پذیر است.

مشاوره قبل ازطراحی و تولید

در چاپ افست و همچنین دیجیتال انتخاب ابعاد، جنس کار، تعداد رنگ و تیراژ مواردی هستند که باید با دقت انتخاب شوند از این رو تیم چاپ استودیو بینهایت مشاوره های لازم را به شما خواهند داد تا محصولات با بهترین قیمت و کیفیت تولید شوند.

کنترل کیفیت

تیم کنترل کیفیت ما در تمامی مراحل تولید، پروژه های چاپ و بسته بندی را کنترل می کنند. نظارت برچاپ، آزمایش نحوه عملکرد محصولات، کنترل برش و نهایی سازی،‌ کنترل کیفیت بسته بندی و ارسال از جمله خدماتی می باشد که توسط تیم کنترل کیفیت انجام می گیرد.

تجهیزات پیشرفته

تجهیزات پیشرفته و مدرن تاثیر بسیاری زیاد در افزایش کیفیت محصولات تبلیغاتی و چاپی دارد از این رو ما همیشه بهترین تجهیزات را برای تولید محصولات شما فراهم می کنیم تا کیفیت مطلوب محصولات موجب خرسندی شما و ما گردد.