نمونه کارهای بینهایت

مشاوره تبلیغاتی

بازاریابی دیجیتال

برند سازی

طراحی گرافیک

_

خدمات طراحی گرافیک ما کاملا آمیخته است با شور و هیجان دنیای هنر که هوشمندانه به کمک دانش مارکتینگ به یک ابزار پرقدرت در بیان و معرفی محصولات و خدمات تبدیل شده است. هراسی از کارهای پرچالش و مشتریان سخت گیر نداریم چون که باور داریم هرچه سخت گیریها بیشتر باشد در نهایت کار تاثیرگذار تر خواهد بود.

در طراحی گرافیک یکی از عمده خدمات ما طراحی هویت بصری سازمان ها می باشد که ما همیشه با در نظر گرفتن نیازها ٬ سلایق و روند بازار مجموعه ای از قوانین و آثار هنری خلق می کنیم که سال ها بتواند به بهترین شکل معرف محصولات و خدمات مشتریان ما باشد. در طراحی هویت بصری زمان زیادی صرف می کنیم و باور داریم وقتی در حال ساختن یک برند هستیم بهترین زمان برای در نظر گرفتن جوانب و تصمیمات می باشد چراکه پس از تولد و انتشار، تغییر هویت می تواند کاری بسیار پر خطر و همچنین دشواری باشد.

در ارائه خدمات طراحی گرافیک سخت گیری نداریم و چنانچه شما فقط نیاز به این سرویس داشته باشید ما با کمال میل حاضر هستیم پروژه های طراحی شما را انجام دهیم و در نهایت فایل های مربوط را به طور کامل تقدیم شما کنیم

مزیت خدمات طراحی گرافیک بی نهایت

تلفیق هنر و علم

در طراحی گرافیک با وجود اینکه در نهایت ذوق هنری و سلیقه دل به دریا می زنیم و طراحی می کنیم ولی در عین حال اصول و قوانین بازار را نیز از زیر عینک به آرامی نگاه می کنیم تا بتوانیم اثری به وجود آوریم که ازنظر جلوه های بصری عالی و از نظر اصول بازاریابی بی نقص باشد.

خلاقیت و نو آوری

فقط ادعای خلاق بودن را نداریم و دوست هم نداریم با واژه های پیچیده و  سخت حرف زدن٬ خودمان را خلاق نشان دهیم. در ساده ترین حالت ممکن تا آنجا که زمان داشته باشیم در خصوص راه کارهای جدید ٬ طراحی های جدید ٬ آثار بزرگ جهانی مطالعه می کنیم و بعد در خلوت خود اثری جدید با ذوق و سلیقه به وجود می آوریم.

فکر جمعی

باور داریم در خصوص خیلی از مسائل فکر جمعی به مراتب راهکار مناسب تری است از تفکر انفرادی از این رو تمام تلاش خود را می کنیم تا در جلسات همفکری بتوانیم جمعا یک تصمیم بگیریم و بتوانیم از نیروی هم افزایی بهره مند شویم.

تجربه تولید مدیاهای مختلف

تیم طراحی بی نهایت به گونه ای گردهم جمع شده اند که بتوانند مدیاهای مختلفی برای استفاده های گوناگون تولید نمایند و تمامی اعضای تیم در اشتراک گذاری دانش فنی خود هیچ دریقی ندارند از این رو در هوراد تیم هنری با آگاهی از فرایند تولید اقدام به طراحی می نماید و طرحی به وجود نخواهد آمد که مناسب تولید و اجرا تبلیغات نباشد.

نمونه های طراحی

طراحی لوگو

_

 طراحی پوستر

_

طراحی کاور

_